2015 m. kovo 21 d., šeštadienis

Pavasario šventė mokykloje


Vaikai šį kartelį mums dainavo ne tik vokiškai (pavasarines daineles), bet ir angliškai - 10 little monkeys jumping on the bed.
Pastaroji dainelė, nors ji ir liūdnoka, mus nerealiai prajuokino. Skaičiuote buvo išrinkti 10 vaikų (beždžioniukų), jais būti ir šokinėti ant lovos norėjo visi iki vieno  :D


Paskui vaikai suvaidino spektaklį apie sodininką... 


jo gėles, saulę, mėnulį (juo buvo Angelo) lietų, vėją, naktį ir vokiškąjį Dėdę Miegą - Sandmännchen (kuris aplanko vakarais vaikus, jiems į akis pribarsto migdančio smėlio - štai kodėl ryte krapštomės traiškanotas akis   ;)Vėliau visi maži ir dideli (prieš tai pasistiprinom) žaidėme tokį žaidimą:  pasidalinome į komandas, reikėjo mesti kauliuką, paėjus ir atsistojus ant kokio nors skaičiaus lentoje...... reikėjo po tris (!) mokyklos aukštus bėgioti ir ant sienų ieškoti priklijuoto atitinkamo popieriuko su tuo numeriu. Tada perskaityti kitoj jo  pusėj parašytą žodį, tada bildėti laiptais aukštyn, pasakyti tą žodį vienai iš žaidimo vedėjų. 

Jei jis teisingas, tai gaudavom užduotį (išlankstyti, suskaičiuoti ar išvardinti ką nors). Įveikus užduotį galima buvo vėl mesti kauliuką ir t.t.


Patikėkite, kaip susikratė mūsų pilvuose prieš tai suvalgyti pyragai ir tortai  :Dp.s. Komanda kurioje atsitiktinai buvome mes abu su Angelo.. LAIMĖJO ;)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą