2011 m. lapkričio 9 d., trečiadienis

Allwetterzoo Münster (Antra dalis).Tęsiu savo pasakojimą, apie tai, kaip mes praleidome fantastišką dieną Münster Allwetterzoo zoologijos sode.

Po delfinų, ėjome pas raganosius. Prisipažinsiu, kad ne iš karto juos pamačiau. Pradžioje juos palaikiau akmenimis! :D

Čia Luciano jums demonstruoja, kokia plona žmogaus oda, o kokia stora raganosio oda.


O Angelo raganosiukui daro purvo vonią ;)
Ir mes pasukinėjome tas judančias raganosio ausis! Šiame zoologijos sode taip smagu, kad mus net veža :)Priėjome girios žaidimų aikštelę su čiuožykla pabaisa (labai aukšta ir stačia):Agelo pirmasis dumia prie čiuožyklos, ir be jokių sunkumų pasiekia patį viršų. Mes iš paskos, be kvapo. Ten mus pasitinka didžiulis juodas tamsus tramplinas. Aš net akimirką dvejoju, čiuožti ar ne, bet kelio atgal nėra :D


Čiuožiame mudu abu su Angelo traukinuku. Aš net rėkiu, nes jaučiu, kaip mes krentame, o ne čiuožiame.

Kiek adrenalino! Paskui man dar ilgai širdelė daužėsi, tuk tuk tuk, o Angelui - nieko. Luana tai visus šonus apsidaužė. Lucianui irgi truputį kvapo trūko... :)

Nepatikėsite (aš tai jau įpratau, begyvendama Vokietijoje tą matyti), bet matėme ir vyresnių suaugusiųjų už mus, kurie čiuožė nuo tos čiuožyklos.

Dar kelios nuotraukos iš girios žaidimų aikštelės:


Prisidūkę, ėjome pas dramblius.

Jų vidinėje patalpoje neradome.

Pasirodo, kokie šio zoologijos sodo drambliai skirtingi. Niekada nebuvau susimąsčiusi, kad jie tokie visi į vienas kitą nepanašūs. Man dramblys, buvo dramblys ir viskas :D
Dramblių name gyvena ir papūgos Loris, kurias mes galėjome girdyti nektaru! Nerealu, bet tikra tiesa! :)Štai šiose nuotraukose matote, kaip aš jas maitinau:


Visi keturi likome sužavėti šiomis papūgomis.


Vėliau Luciano ir Angelo paaukojo kelis pinigėlius būsimam naujam dramblių baseinui:


Pro kitas duris išėjome iš dramblių namo, ir dar vieną užrašą pamatėme, kuris kviečia lankytojus užsukti ir pamaitinti papūgas.

Žodžiu, jei žmogus net nežinai, kad toks dalykas egzistuoja, apie jį vis tiek sužinosi, nes šiame zoologijos sode rodyklių ir informacijos apie tai netrūksta.


Rudenėjantis parkas:
Vienas iš pelikanų:


Iš toli pamačiau dramblius, bet mes pas juos eisime vėliau, į patį jų maitinimą.


Gražuoliai zebrai:Pelikanai ir vėžliai:Tik pažiūrėkite, kas čia! Žirafos, žirafėlės! Aš jas, kaip ir delfinus, bei dramblius labai troškau pamatyti.


Bus dar ;)

Pirma dalis.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails