2012 m. sausio 20 d., penktadienis

Legoland Discovery Centre Duisburg (Pirma dalis)Sausio mėn. pradžioje mes trys apsilankėme Legoland Discovery Centre Duisburg.
Nors nesame dideli uždarų erdvių mėgėjai (mums smagiau zoologijos sode ar atrakcijonų parke), bet šlapią ir lietingą šeštadienį praleisti milžiniškoje Lego dėžėje mums buvo pats tas.


Angelo prie įėjimo į Lego Discovery Centre pastebėjo žmogų vasariškais rūbais ir nors sunkiai, bet patikėjo, kad jis visas nuo nosies galiuko iki nagų -  iš kaladėlių :)


Legoland Discovery Centre Duisburg planas, atrakcijonai ir kitos įdomybės:
Prie įėjimo (iš vidaus) mus pasitiko šis malonus ir simpatiškas ponas:Angelo palaukė, kol šie berniukai nueis, tada ir jis puolė tiek prie Ferrari, tiek prie motociklo iš kaladėlių.
Štai kokiu sutartiniu ženklu čia žymimas tualetas:


Ir ką galima pamatyti apsilankius jame:O štai čia - liftas:


Antrame aukšte mus pasitinka Kalėdų Senelis :)


Dar vienas linksmas tualeto simbolis:


Miniland apžiūrime tikrovę atkartojančius miniatiurinius pastatus iš begalybių begalybės kaladėlių:
Čia - Legoland Discovery Centre, kuriame mes dabar esame (jų viso pasaulyje 5, net 2 iš jų - Vokietijoje):
Dar keli įspūdingi pastatai:Paskui mes atsiduriame prie kino salės. Angelo negali nestabtelti prie Bob der Baumeister...
ir jos draugės Wendy:


Už kelių minučių turėtų prasidėti 4-D filmukas.


Mes susigundome horizontaliu statybos būdu ir net nepastebime, kaip praeina laikas ir mes jau galime eiti į kino salę bei prasmegti minkštučiuose foteliuose.
Pasibalnojame nosis akiniais ir geras 15 minučių kaifuojame ir rodos patys šiame filmuke dalyvaujame. O jau specialūs efektai! Tiesiog fantastiški!


Po nuotaikingo filmuko išeiname iš kino salės ir atsirandame Žvaigždžių galerijoj:
Po jos apsilankome Drakono pily (specialiu traukinuku važiuojame į ekskursiją po ją):


Vėliau lankomės Lego kaladėlių fabrike:

Savo akimis pamatome, kaip gaminamos Lego kaladėlės. Atminimui gauname vienetinę, ką tik iškeptą kaladėlę.Nepavargę, neišalkę, neištroškę tęsiame savo nuotykius toliau. Lankomės džiunglėse:


Bus daugiau ;)


3 komentarai:

  1. ech, kaip laukiu kada Lietuvoj pradės kurtis inovatyvūs, interaktyvūs muziejai šeimai ir labai tikiuosi, kad jau nebe už kalnų ta diena...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gal tau kaip nors pačiai (bent idėja) pavyktų paskubinti reikalus? :) Gal pažįsti nemažai įtakingų ir Lietuvos gerove besirūpinančių žmonių?

    AtsakytiPanaikinti
  3. tikiuosi labai greitai galėsiu ką nors pasakyti ir šia tema ;)

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails