2010 m. gegužės 5 d., trečiadienis

Šeštadienį šventėme gegužės pirmą mūsų parapijos bažnytėlėj, tiksliau jos kiemely. Kaip supratau, tai buvo Marijos ir derliaus šventė, jei klystu, pataisykit mane, kas žino, kaip iš tikrųjų yra. Ant gegužės medžio (Maibaum) rišome aukso spalvos kaspinus.Angelino suspėjo ir skruzdėlynu susidomėti.


Vėliau ant popierinių širdelių rašėme, kaip mums elgtis, kad būtume geresni. Angelo ant savo širdelės irgi "rašė".Po to užkabinome raudonas širdeles ant gegužės medžio.


Sekmadienį vėl apsilankėme toje pačioje parapijos bažnytėlėje. Angelino buvo vienas iš tų kelių vaikiukų, kurie lipo ant scenos (ten tokia labai moderni bažnyčia, visai ne kaip bažnyčia, ne sekta, tiesiog seserų vienuolių kaimelis) dėjo žvakutes ir skambino varpeliu.

Aną dieną prikepiau švilpikų. O jau jų skanumėlis!


Štai kokias knygeles iš bibliotekos dabar skaitome mudu su Angelino. Ir tėtis kartais prisijungia.
Nufotografavau ir nuostabiasias alyvas (vaizdas iš mūsų balkono).Šį paukštuką darėme mudu su Angelino antradieninėje mokyklėlėje.

4 komentarai:

 1. O ta knygutė apie augantį leliuką pilve gal jau su kokia gilia mintimi, ar tik šiaip labai jums patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tiesiog pažįstam 2 mamytes, kurios vaikščiojo su dideliais dideliausiais pilvais, o dabar jau lėliukų susilaukė. O ta knygelė bibliotekoj po ranka pasitaikė, peržvelgiau ją, nieko ten daug neaiškina, rodo, kad mamytė (tetulė) pilvota, pora paveiksliukų kaip vaikiukas pilve auga, ir paskui, kad jau namie. :)

  Mums užtenka ir per akis vieno Angelino (dabar taip galvojam, žiūrėsim, kas bus ateity). O jūs, jei galėčiau paklausti?

  AtsakytiPanaikinti
 3. na aš iš tokių, kuri visada norėjo didelės šeimos, o kaip bus žiūrėsim. na bet apie tai gal geriau asmeniškai parašysiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vykitės mane, mamytės :) Draugė man sako "dar vienas vaikas pas jus, ir į gimtadienius tik jus kviesim" :D

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails