2011 m. liepos 30 d., šeštadienis

Apie mūsų namų praturtėjusią bibliotekėlę.

Su džiaugsmu pasirodau, kokios lietuviškos knygelės ir pratybų sąsiuvinukai (dar kartelį širdingas ačiū visiems prisidėjusiems) šį mėnesį apsigyveno mūsų namuose:Šią knygelę (apie tris paršelius ir vilką) dar mano mama maža būdama skaitinėjo.


Kada nors reikės parašyti, kaip mudvi su sese pakeitėm šios pasakėlės (dainelės) apie pelėdą tekstą, nes originale, mūsų nuomone, per daug smurto (nušovė, nupešė, suvalgė pelėdą).


6 komentarai:

 1. Tu net nenumanai kaip išsišiepiau pamatęs "Juokiasi duonelė" ir "Žaidimų skrynelė"... Man rodos, šitos buvo mano skaitytos daug daug kartų. Būtent su šitomis ir užaugau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. :) Čia mano vaikystės knygelės. Aš tai labai gerai pamenu "Sargiuką", "Spalvas ir spalviukus" bei tavo minėtą "Žaidimų skrynelę".
  Žinok ir aš iki ausų išsišiepiau, kai mama jas iš lagamino ištraukė - siurprizą man padarė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vauv, kiek knygelių, kiek prisiminimų iššaukia :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kiek daug matytų knygelių!!! Tik kur jos visos yra dingusios? Ech, būtų smagu jas rasti ir pavartyti!
  Beje, nuo kokio amžiaus Angelino pradėjo domėtis knygelėmis? Ar tiesiog skaitei, kada pačiai norėjosi, ir tiek?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Atsiprašau, tik dabar pamačiau komentarą, nes sistemoj kažkokia klaida įsivėlė. Nuo kokių 8 mėn. pradėjome vartyti ir skaityti knygeles su daug paveikslėlių, jas pirkdavau.
  Tada kai Angelui dar nebuvo dviejų metukų, užsirašiau į miestelio biblioteką ir nuo tada pradėjome maišais tempti knygeles namo ir jas skaityti.

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails