2011 m. spalio 9 d., sekmadienis

Aitvarų šventėje.


Šis renginys man (mums) buvo įpatingas tuo, kad:

* Jame sudalyvavome du kartus: ryte ir po pietų.
* Ir Luciano prie mūsų prisijungė (nes turėjo laisvo laiko).
* Supratau, kad aitvarai mano aistra ir be jų savo gyvenimo jau nebeįsivaizduoju... ;)


Paganykite akis ir jūs:

Ir mes pabuvome oro baliono pačiame balione:


Čia Angelo mane paveikslavo (originalas):
Ryte vėjo nebuvo... Mūsų aitvaras nekilo....Šios dvi nuotraukos, vėl Angelo darbas:
Kitiems žmonėms vis tiek aitvarai kyla.... O kodėl mums nekyla? Hmmm.... Vėliau sužinojome kodėl: nes mes viską atvirkščiai darėme: ne ten virvelę pritvirtinę buvome ir per greitai su ištemptu šniuru lakstėme... :D
Smagi pramoga: šie balionai, pripilti dujų, nusineša į aukštybes ir tolybes kiekvieno iš dalyvių vardą, pavardę ir adresą, surašytus ant kortelės. Laimės tas, kurio kortelė bus toliausiai nukeliavusi (iš visų atgal atsiųstų):

Po pietų begalybė aitvarų papuošė padangę:
Mūsų patrakėlis kaip nekyla, taip nekyla:


Paklausiame vienos profesionalės, kaip gi tą aitvarą paleisti į aukštį reikia. Ji tik čiupt, pasičiumpa mūsų aitvarą, o šis, po kelių sekundžių jau švysčioja pusiaukelėje iki dangaus.....

Mes netenkame žado. Patarimus susidedame į galvas. Iš tiesų, dabar mums puikiai sekasi paleisti aitvarą. Tiek Lucianui, tiek man. Kaifas tikras. Šokis su vėju. Ne kitaip! Dar norime.... ;)Ir Angelo, sužavėtas, panoro palaikyti aitvarą...Dar kelios šventės akimirkos:
O kas iš jūsų irgi mėgsta paganyti aitvarą dangaus platybėse?


p.s. Angelo ir sklandytuvą "pavairavo", kitaip ir būti negalėjo. Kur tik bet koks vairas, ten ir Angelo. Jau mums tapo įprasta... ;)
2 komentarai:

  1. Turbūt pati mieliausiai rudens šventė, o jų Vokietijoje rudenio metu netrūksta. Mes ir beprotiškai mylim aitvarus, šiemet gaminom, leidom, deja šventes apleidom, nors šalimuose miesteliuose jau keturi savaitgaliai iš eilės vyksta. Iškeitėm šventes į lovą :) Lauksim pavasario kuomet vėl aitvarų šventės prasidės, manau pas jus gegužę irgi dangus vėl aitvarais pasipuoš :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sirguliuojate ar tau sunku daug judėti? Nes, kiek pamenu, visur jūsų būdavo pilna, skersai išilgai po Vokietiją :)

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails