2014 m. birželio 25 d., trečiadienis

Zoologijos sode (Allwetterzoo Münster)

Su mūsų svečiais iš Vilniaus mes apsilankėme ir zoologijos sode (Münster). 

O šį dinozaurą mes sutikome pakeliui (prie Mokslo muziejaus). Nuo šių metų rudens šiame muziejuje po ilgos pertraukos vėl "apsigyvens" dinozaurai. Nekantraujame juos pamatyti ;)
Taip (pagal mokslininkų teoriją) po daugybės metų atrodys arklys:Pasigrožėjome jūrų kiaulytėmis ir jų prašmatniais namais:Šį kartelį nepavyko paglostyti nei ožkyčių, nei avyčių, nes jų tuo metu palaidų nesimatė (visos buvo tvartely).


Ruonių pasirodymas mus sužavėjo iki begalybės.
Sėdėjome labai gerose vietose (patirtis ;) - vienas iš ruonių savo letena man net ant kojos užmynė :D
Raganosis krimto obuolius...


Zebrai atrisnojo tiesiai į kadrą:Gepardus rodos ranka paliesti galėjai:
Šikšnosparniai stiprinosi obuoliais:


Aš labai myliu pingvinukus. Su vienu jų net truputėlį pažaidžiau: aš jam pro tarpelį tik kyšt pirštą, jis man tik capt už piršto snapeliu (neskaudėjo, nebijokite :) 

Gustui ir Angelo kitaip pasirodė. Jie paskui man nebeleido piršto kaišioti kur nereikia :DŠį kartelį vėl pražiopsojome pingvinų paradą... 

Nieko, gal kitą kartą ;)Ooo drambliai, drambliai ir dar kartelį drambliai! Šį kartą ne po vieną kartą (kaip anksčiau) juos maitinome, bet gal po kokius penkis.
Tigras mums suriaumojo kokią dešimtį kartų:Šiame zoologijos sode, jau turbūt pasikartosiu, yra daugybė meno kūrinių. Tai ne tik zoologijos sodas, bet ir muziejus po atviru dangumi.
O kokius jūs gyvūnus mieliausiai lankote, kai apsilankote zoologijos sode?

2 komentarai:

Related Posts with Thumbnails