2017 m. vasario 26 d., sekmadienis

Amsterdam ir Haarlem


Pernai metų spalio kelionę į Olandiją mes kruopščiai iš anksto planavome. Ši kelionė įvyko beveik ekspromtu - nusipirkome autobuso bilietus į Amsterdamą ketvirtadienį, o jau šeštadienį sėdėjome patenkinti autobuse. 

Kompanija flixbus.de veža tiesiogiai iš mūsų miestelio iki pačio Amsterdam, ar gi čia ne liuksas? :D

Šį kartelį (kaip ir 2015 pavasarį) Amsterdamas mus pasitiko su lietumi. Ką darysi - oro neužsisakysi. Vis tiek smagiai pasivaikščiojome (ir pasivažinėjome) po miestą - mano draugė Lada mūsų gidė buvo.O čia sekmadieniniai pusryčiai pas Ladą: kas gi gali būti geriau už blynus, pasakykite man?


Pasisotinę nuvažiavome į Haarlem apsižvalgyti.Miestelis labai jaukus ir mielas - mums patiko.Ar kas dieną matote dviratį kabantį ant sienos? :DIr languose, bei ant palangių pasakiškas grožis:Štai Haarlem simbolis - šis malūnas:Ar čia ne peliukas Remi, garsusis Paryžiaus virėjas iš Disnėjaus filmuko?Kas ten per keturios varnos ir viena dar su auksine grandinėle ant kaklo? Čia atsibeldėme mes vedami lobio (vėl geocaching) - tik va prieš tai ne iki galo apie jį paskaitėme - pasirodo taip tikromis valandomis prie jo prieiti galima, nes jis paslėptas pastato viduje. Vat tai tau.

Trijų lobių tą dieną dėl vienokių ar kitokių priežasčių mes neradome, tačiau ketvirtą radome. Užsispyrimas padeda ;)

Dar keli kadrai iš Haarlem:Man ypač šitas labai tobulas:
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails