2010 m. rugsėjo 29 d., trečiadienis

Pas gaisrininkus


Sekmadienį Angelo vairavo, tiksliau, "vairavo" net dvi pačias tikriausias gaisrininkų mašinas! Kaip tai ?! O gi miestelio, kuriame dirbu, gaisrininkai buvo atvėrę plačiai duris visiems norintiems juos aplankyti (kalbu apie atvirų durų dieną). Apsilankėm ir mes pas juos. Fotoreportažas:

Štai čia kabo gaisrininkų uniformos:Čia - jų šalmai.Vienas iš poilsio kambary kabančių paveikslų.Milžiniškos skalbimo ir džiovinimo mašinos.Čia vienas iš strypų, kuriuo leidžiasi skubantys į pagalbą gaisrininkai.Dar vienas vaizdas iš poilsio kambario.Kas kieme dėjosi:Tiek Angelino, tiek aš žavėjomės įvairių gaisrininkų mašinų modeliukais:
Ir šiaip, miniatiūrinėmis konstrukcijomis:

Nuotraukose užfiksuota, kaip kilo ir iškilo gaisrinės pastatas.Gaila, tiek šitos, tiek tos kitos mašinos negalima buvo pavairuoti...
Vaikų džiaugsmo žodžiais neaprašysi! Kas žino, gal vienas iš jų po gerų dvidešimt metų iš tikro taps gaisrininku?
Didinga akimirka: Angelo su šalmu prie vairo ;)

Gavom ir spalvinimo knygelę dovanų.
Didesni vaikai pramogavo valdydami ditancines mašinas, ekskavatorius ir t.t.


O šitoj patalpoj vaikiukai su šiokia tokia suaugusiųjų pagalba gaminosi ženkliukus.Štai čia Angelo ženkliukas (su žiogeliu).Ir dar, viena labai talentinga moteris piešė vaikams ant veidų visokias kaukes. Čia jos asmeninė svetainė.Angelo virto piratu. Visai kaip šis berniukas.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails