2014 m. spalio 25 d., šeštadienis

Rudenėlio šventė mokykloje
Vieną daugiau ar mažiau saulėtą spalio šeštadienį  mes (Angelo klasė ir tėveliai) nuostabiai pasisėdėjome mokykloje. Žiūrėjome vaikų spektakliuką, klausėmės dainelių, valgėme vaikų iškeptą obuolių pyragą, bei žaidėme linksmus žaidimus.

O dabar plačiau apie pačius žaidimus, kurie mane sužavėjo:

1. Susipažinimo žaidimas:

Visi (vaikai ir suaugusieji) įvairiomis kryptimis vaikštinėja po salę, pasigirdus sutartam signalui žaidėjai susiskirsto į grupeles (ar po tris, ar po keturis ar po penkis žaidimo vedėjas parodo pirštais). Tada paskelbiama kažkokia tema (mėgstamiausias valgis, mylimiausias gyvūnas, mėgstamiausia spalva, mėgstamiausias laisvalaikio praleidimo būdas ar pan.). Kiekvienas savo grupelėje prisistato kitiems, kuo jis ar ji vardu ir pasisako atitinkama tema, kas jam ar jai patinka.


2. Žaidimas apie šeimą Dimpfelmeier :

Žaidėjai atsisėda ant suoliukų ar kėdžių. Kiekvienas gauna po lapeliuką su vienu iš žodžių: "tėtis", "mama", "sūnus", "dukra", "katė" ar "šuo". Tada žaidimo vedėjas pradeda pasakoti istoriją apie šeimą Dimpfelmeier, kaip visi šios šeimos nariai ruošėsi kepti obuolių pyragą. Jei istorijoje pasigirsta žodis "Tėtis Dimpfelmeier", tai stojasi ir vėl sėdasi visi kurie turi lapuką su  žodžiu "tėtis", jei "Mama Dimpfelmeier" - tai visi su lapuku "mama" t.t.
Kai pasigirsta žodis "Šeima Dimpfelmeier", tai stojasi ir tuoj pat sėdasi absoliučiai visi žaidžiantys.

Žinokite, tokiu būdu  mums labai smagiai susikratė obuolių pyragas :D O šį žaidimą galima pritaikyti prie kiekvienos progos, susigalvojus savo istoriją.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails