2010 m. spalio 6 d., trečiadienis

Derliaus šventė darželyje.

Papasakosiu apie šeštadienį Angelo darželyje vykusią Derliaus šventę. Aš turėjau šiokius tokius "namų darbus" - iškepti citrininį pyragą. Pati pasisiūliau (iš kiekvienos darželio grupės reikėjo 6 mamyčių ar tėvelių savanorių, kurie iškeptų po tortą/pyragą).
Aš dar ketvirtadienio vakarą pabandymui iškepiau vieną citrininį pyragą mums (nebuvau niekada jo kepus, o internete radau begales receptų, vienas nuo kito jie skyrėsi vos ne kaip diena ir naktis, tai nusprendžiau išbandyti namie ir pati paragauti pyrago, prieš kepant darželiui).
Pirmas blynas neprisvilo. Todėl penktadienio vakarą su džiaugsmu puoliau kepti dar vieno dieviškai skanaus citrininio pyrago (reikės kada čia jo receptą įdėti).


O čia jau nuotraukos iš Derliaus šventės. Vaikai turėjo atlikti nemažai rungčių ir užduočių. Visos buvo susijusios su bulvėmis.

Nuspalvinti bulvių karalių:


Padaryti štai tokį žmogeliuką iš bulvių ir dantų krapštukų:Čia jau ant bulvinio paso matosi pirmas taškas, kurį uždirbo Angelino:
Nufotografavau ir nerealią žaidimų sieną, skirtą mažiesiems darželinukams:Čia mūsų bulvinis žmogeliukas:Angelo įvykdė dar vieną iš užduočių: rideno bulvę suolu, ši įkrito į pintinę prieš tai paskambinusi varpelį:
Štai paskui reikėjo šiame šiene ieškoti paslėptų bulvių:O šitose dėžutėse surasti bulvių karalių (vien tik liečiant ir čiupinėjant, bet nežiūrint):Bulvinės dekoracijos:Šventės metu ragavom bulvinių blynų su obuolių uogiene. Žinokit, keistas derinys, bet tikrai skanu! Išbandykit ir jūs!O čia reikėjo taip sviesti bulvę, kad į vieną iš skylių pataikytum. Bandžiau ir aš. Ne taip jau lengva, kaip galvojau. Bulvė juk visai neapskrita, kaip kamuolys.Muzikos kambario dekoracijos:Angelino grupės dekoracijos:Štai čia kvietimas į Derliaus šventę (Bulvinį šeštadienį):Plakatas apie bulvę ir ką su ja ir iš jos galima padaryti:Mudu su Angelino vieni pirmųjų atlikome visas užduotis, o namo nėjome, nes laukėme, kada visi valgysim tortus/pyragus. Gerą pusvalandį žaidėme jo grupės kambary. Bendrom jėgom sudėjom šią dėlionę:


Aš tokios dar nebuvau mačius, nes detalės visai nestandartinės: gyvūnai ir kaliausė vientisi (išsididinkit nuotrauką).


O štai čia grupės žaislinė virtuvėlė:
Bulvinės dekoracijos:Net batų kelias poras mergytės, vaidinančios "mamytę", turi:Ir rūbų, skraisčių:Net trys telefonai:Štai taip atrodo bulvinis pasas, kai vaikas atlieka visas užduotis:Čia Angelino bulvinė kaukė:O šią dovanėlę Angelo gavo kaip prisiminimą iš šventės:


Pamiršau parašyt, kad ir aš vienoj rungty sudalyvavau: reikėjo skusti bulves ir laimėjo tas, kieno  lupena ilgiausia buvo. Man visai neblogai sekėsi, net 40 centimetrų ilgio ta lupena gavosi :) Šiaip tik vienetai mokėjo skusti bulves peiliu, o ne skustuvu :P

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails