2012 m. birželio 26 d., antradienis

Atrakcijonų ir laisvalaikio parke "Movie Park"


Per Luciano gimtadienį (dar gegužės mėn.) mes trys, Luciano sesuo Luana ir vienas mūsų draugas, patraukėme į atrakcijonų ir laisvalaikio parką Movie park.

Pasidžiaugsiu, kad mes gyvename tokioje Vokietijos vietoje, kur daug atrakcijonų parkų ir zoologijos sodų yra tiesiog ranka pasiekiami. Štai kad ir šis "Movie Park" vos už 40 km nuo namų! Nerealu, tiesa?
Dar vienas smagus dalykėlis - vaikai ir suaugusieji, per savo gimtadienį apsilankę šiame parke už įėjimą nemoka. Mes pataupėme šiek tiek Luciano dėka :)


Beje, mes šiame atrakcijonų parke lankėmės ne pirmą kartą. Hmm... aš ir Luciano - šeštąjį, Angelo - penktąjį. Tačiau tarp šiemetinio ir paskutinio apsilankymo beveik trys metai yra praėję.


Dar aš šio blog`o net nebuvau pradėjusi rašyti ;)


O dabar sudedu nuotraukas iš šio apsilankymo "Movie Park". Daug nekomentuosiu, nes ir taip dar daug įrašų laukia, o ir atostogos jau beveik ant nosies :)

Šios mašinėlės senos, bet legendinės! Smagu buvo jomis važinėtis.
Vieną šių ryklių (oranžinį) laimėjome ir mes :D
Šis besisukantis diskas, tai mano ištvermės ir drąsos riba - ir taip man ten truputuką per daug adrenalino. Į jokius aukštus kalnelius (ypač žemyn galva, niekas manęs nebenusitemps) Pasenau... ;)

Dar vienas laimikis - pats Luigi.

Oi kaip bijojo Angelo šio ryklio... Nors prieš kokius keturis metus išsišiepęs šalio jo pozavo mano glėby ;)


O čia keli kadrai iš policininkų ir gangsterių šou:

Iki pasimatymo, "Movie Park"!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails