2012 m. gegužės 18 d., penktadienis

Augu skaitydamas: Svečiuose pas ūkininką. Vaikai mokosi piešti. Žingsnis po žingsnio.Mano blog`o ištikimi skaitytojai žino, kad mano ir Angelo gyvenime knygos vaidina nepaprastai didelį vaidmenį. Į tai atkreipė dėmesį ir knygų leidybos grupė „Alma littera“.


Nukrypsiu truputuką nuo temos, ar žinojote, kad net daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų visai neskaito? Apie apklausą plačiau pasiskaityti galite čia.
Šaunu, kad „Alma littera“ projektu "Augu skaitydamas" ugdo vaikų pomėgį skaityti knygas - plačiau apie tai čia.O dabar apie knygelę „Svečiuose pas ūkininką. Vaikai mokosi piešti. Žingsnis po žingsnio.“


Žaisdami žaidimą „Ūkininko kieme“, vaikai (miestiečiai) sužinos, ką galima pamatyti kaime. Mes patį žaidimą prašokome, tiksliau, jį naudojame tik kaip turinį.Pirmiausiai mudu su Angelo nusprendėme visą knygelę perskaityti, o tik paskui piešti. Tačiau jau po kelių puslapių Angelo rankos stvėrė popieriaus lapą bei spalvotus pieštukus ir puolė piešti.

O stebuklų stebukle! Angelo juk taip nenoriai piešdavo! Aš irgi prie jo prisijungiau su entuziasmu, nes sumaniau patobulinti savo labai menkus piešimo įgūdžius. Tai tikrai lengva ir labai smagu!
Knygelėje - teksto ne per daugiausia. Jis - lengvai suprantamas ir žaismingas. Iliustracijos - didelės ir iškalbingos.


Piešiame:
Angelo piešiniai:

Mano keverzonės:


čia galite pavartyti pačią knygelę.Jeigu nelikote abejingi šiai knygelei, gal susidomėsite tos pačios autorės knygute apie zoologijos sodo gyvūnus. Mes ją irgi norėtume turėti!
Linkiu visiems malonaus skaitymo (ir piešimo)!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails