2012 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis

Ekskursija po Kauną


Tą dieną mes trys moderniu, dviejų aukštų traukinuku linksmai dundėjome į Kauną, pas mano mamos labai gerą draugę.Trumpinome kelią lietuviškais sviestiniais sausainiais:


Vos spėjome skaičiuoti pakelės stoteles...
... ir jau atsidūrėme Kaune.


Pirmiausiai nusprendėme aplankyti "Pažaislio vienuolyną":
Angelo tą dieną nelabai turėjo kantrybės laukti, kol mes visus užrašus ir įrašus perskaitysime, tai mums teko vien tik grožėtis Pažaislio vienuolynu, o apie jį patį paskui turėjome pasiskaityti internete.


Tą dieną mūsų kultūrinė programa dar nesibaigė (turiu omeny Vilniaus "Geležinkelių muziejų" ir ką tik minėtą Pažaislio vienuolyną) - dar apsilankėme "Velnių muziejuje". Kadangi ten atsidūrėme prieš pat muziejaus uždarymą, tai teko skubiai eksponatus apžiūrėti, dėl ko man labai gaila buvo.


O vakarą praleidome prie "Vytauto Didžiojo karo muziejaus".


Angelui ten be galo be krašto patiko: tai jis glostė akmeninį liūtą...
.... iš tankų visai išlipti nenorėjo....
... ir nuo patrankų nesitraukė.Kiek mums vargo kainavo, kol mes Angelo įkalbinome važiuoti pas mano mamos draugę į namus vakarienės ir nakvynės.
Kai užsiminėme, kad ten yra du šunys, tai Angelo susidomėjo mūsų pasiūlymu :) Tik va, bėda kad tie du šuneliai nebuvo tokie draugiški kaip Fanta (šunytė, gyvenanti su mano tėvais), tai vaikas šiek tiek nosį nukabino. Ką jau padarysi...Kitos dienos rytą autobusu patraukėme į Vilnių. Angelo džiaugėsi vėl pamatęs Fantą ir senelį :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails