2010 m. liepos 20 d., antradienis

Atsakymas į vakarykštį klausimą.

Tai gi, kas po galais toje nuotraukoje pavaizduota? :)
Apie viską iš pradžių. Užvakar ledainėje skanaudama cappuccino, varčiau žurnalą apie ledus (štai čia jo internetinė versija facebook`e).
Viename iš puslapių atpažinau maxi vitriną ledams, kurios nuotrauką jums ir įdėjau į aną įrašą.

Užplūdo mane prisiminimai apie panašiai didelę, tik S formos ledų vitriną vienoje Romos ledainėje "Della Palma".Į ją užsukdavau visą 2001-ųjų spalio mėn. kas dieną apie pietus, po paskaitų Dante Alighieri mokykloje. Prisipažinsiu, kad tik po geros savaitės pastebėjau, kad joje tokia didelė ledų įvairovė, kad ledų vitrina rangosi, kaip gyvačiukė toliau, kad viso toje ledainėje yra apie 140 skonių ledų!
Aš aišku, net pusės jų nespėjau išragauti, ką jūs, gal net nė trečdalio. Dar labai gerai pamenu, kad jau tada iki ausų pamėgau šių skonių ledus: mėtinius, kokosinius, pistacinius ir mango.
Nusišypsojo man laimė, ne kitaip, vėl sugrįžti į Romą 2004-ųjų vasarą. Tiesiu taikymu, pėškomis, be žemėlapio (nes aš visai neblogai gaudausi Romoje) išlipusi centrinėje stoty iš metro, nudūmiau pažiūrėti, ar dar tebegyvuoja ta ledainė prie Panteono.  Didelis ir skanus TAIP! :)

Štai čia jums video iš ledainės "Della Palma" ir keletas nuotraukų. Viską sužvejojau internete.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails