2012 m. gegužės 27 d., sekmadienis

Augu skaitydamas: Nuo galvos iki kojų pirštukų!

Šį kartelį pasidžiaugsiu knyga „Nuo galvos iki kojų pirštukų“.

Tai knyga apie kūną ir apie kūno dalis, jų funkcijas, berniukų ir mergaičių panašumus bei skirtumus (labai Angelui įdomi ši tema).Knygelės išvaizda jau iš pirmo žvigsnio patraukia mažąjį skaitytoją - kalbu apie "veidrodėlį". Bežiūrėdamas į jį Angelo pasitikrino, kokios gi spalvos jo plaukai, akys ir ar jis turi strazdanėlių.
Knygelėje gausu aiškių ir  detalių iliustracijų, bei "langelių" su slaptais paveikslėliais, kurie, kaip žinia, suvilios net ir  knygoms abejingą vaiką.Viename iš puslapių mudu su Angelo perskaitėme, kad pėdos bijo kutenimo. Kalba ėjo būtent apie kutenimą plunksna.
Angelui taip magėjo šį faktą patikrinti, kad aną dieną, miesto parke radęs kažkokio paukšteliuko plunksną, mane ragino nusiimti batus ir kojines, nes norėjo man padus pakutenti ir pats norėjo kad jam plunksna per pėdutes perbraukčiau :)

Dar Angelui labai įdomu buvo sužinoti apie akių voke esantį latakėlį, pro kurį (prireikus) byra ašarėlės. Karts nuo karto ir mūsų Angelo paverksnoja, bet iki šiol jis dar nebuvo susimąstęs, kur gi tos ašaros gaminasi.Angelui taip pat patiko klausytis apie dantukus ir kas gi nutinka jų neprižiūrint.

Dar viena Angelo "topinių" temų apie tai, kur dingsta maistas, jį suvalgius.Čia galite patys žvilgterėti į šios knygelės vidų.Malonaus skaitymo ir įdomių atradimų!

2 komentarai:

Related Posts with Thumbnails