2011 m. lapkričio 27 d., sekmadienis

Montessori mokyklos Kalėdinė mugė (2011).

Praėjusį sekmadienį prieš pietus mudu su Angelo apsilankėme Montessori mokyklos Kalėdinėje mugėje. Joje pabuvojome jau trečius metus iš eilės. Ir su kiekvienu kartu vis daugiau širdžiai malonių dalykėlių joje atradome.

Pirmiausiai mes ėjome pas pasakų sekėją, kuri mums (ir ne tik) pasekė pasaką apie apelsininę fėją. Bandžiau internete surasti, kas tai per pasaka, bet nieko nepešiau.


Trumpai ją atpasakosiu:

Kartą gyveno karalius ir karalienė. Jie metų metus niekaip negalėjo susilaukti palikuonių. Vieną gražią dieną jiems sutiko padėti viena galinga burtininkė. Tačiau, karalius, gimus vaikui, turėjo miesto aikštėje pastatyti šulinį, iš kurio tris dienas miestelėnai kiek tik širdis geidžia galėtų vaišintis medumi ir pienu.
Bet, karalius, gimus sūnui, savo pažadą užmiršo. Tada karalienė kažkį košmarą susapnavo ir ji prisiminė neištesėtą pažadą. (...)


Suaugęs princas ėjo pas tris motušes raganas klausti, kur gi rasti apelsinų fėją. (...)


Princas rado užburtame sode apelsinų medį, nuraškė tris apelsinus, bet pirmuosius du atidarė nepriėjęs vandens telkinio. O juose slėpėsi po apelsininę fėją, kurios be vandens neišgyveno. 
Trečiąjį apelsiną jaunuolis atidarė prie šulinio. Jame augusi apelsininė fėja atsigėrė vandens ir tapo žmogumi.


Gal kas žinotų ir man pagelbėtų? Bet jau pavadinimą parašykite ir iš kokios šalies ši pasaka. Didelis ačiū :)
Mokyklos antrame aukšte, susigundėme apsilankyti žaisliukų iš antrų rankų turgelyje, iš kurio išėjome ne tuščiomis...
Įsigijome visą tuntą Playmobil žmogeliukų su priedais už centus, bei kelis labai įdomius stalo žaidimus po vieną eurą. Pasistengsiu kuo greičiau šiuos, bei kitus žaidimus (iš ankstesnių blusturgių) aprašyti.


Vėliau Angelo tradiciškai pašokinėjo oro pily.Kam būtų įdomu pasiskaityti:

Montessori mokyklos Kalėdinė mugė (2010).
Montessori mokyklos Kalėdinė mugė (2009).Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts with Thumbnails